Kudy k nám

Co potřebuji k návštěvě ambulance? 

K návštěvě ambulance je potřeba vzít s sebou platnou kartičku zdravotní pojišťovny, u které je klient aktuálně registrován. Při opakovaných návštěvách je třeba upozornit na každou změnu zdravotní pojišťovny. Dále je potřeba vzít doporučení od odesílajícího lékaře nebo propouštěcí zprávu z hospitalizace v nemocnici a mít připraven seznam užívaných léků včetně dávkování. Vhodné je sdělit i telefonní kontakt na klienta nebo osobu blízkou.

Jak nás najdete?

Naše ambulance se nachází na adrese Hlinky 118 v přízemí budovy C (poslední budova ve vnitrobloku). 
Pokud k nám jedete autem, můžete zaparkovat před budovou nebo využít podzemní parkoviště přímo v budově (parkovací lístek se platí u okénka při výjezdu). 
MHD se k nám dostanete buď tramvají č. 1, z Mendlova náměstí to je dvě zastávky, vystoupíte na zastávce „Výstaviště vstup G2“. Nebo můžete využít i trolejbusové linky č. 25, 26 a vystoupit na zastávce „Lipová“.

mapa-foto-min

Kudy v budově?

Projděte budovou z ulice Hlinky. Pokračujte průchodem traktu. Naše ordinace se nachází v přízemí hned za vchodovými dveřmi zadního traktu.

dsc-6194-min
dsc-6196-min
dsc-6200-min

Orientace na místě

Po vstupu do prostor naší ambulance pokračujte po chodbě až do čekárny, kde nahlásíte svůj příchod a účel Vaší návštěvy pomocí automatického systému Evipa. Za tímto účelem použijete svou kartu zdravotního pojištění.

mapa-ordinace-min-1